Επιτυχόντες 2019

1. ΜΠΑΡΤΣΙΩΚΑ ΜΥΡΤΩ 18.032 Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Αθήνα)

2. ΝΤΑΒΑΝΑΓΓΕΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 18.030 Ψυχολογίας (Αθήνα) - ΕΚΠΑ

3. ΜΟΥΡΑΤΑΪ ΔΗΜΟΝΤΙΝΕΑ 17.325 Νομικής (Κομοτηνή)

4. ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 17.321 Αστυφυλάκων

5. ΖΑΜΑΝΟΥ ΦΙΣΕΡ ΧΙΟΝΗ 16.865 Ιστορίας & Αρχαιολογιας (Αθήνα) - ΕΚΠΑ

6. ΦΕΤΑΧΟΥ ΓΚΕΖΙΜ 16.780 Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς) (1ος )

7. ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 16.251 Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής του Ανθρώπου (Αθήνα) – Γεωπονικό Παν/μιο

8. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 15.315 Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής (Πάτρα) – Παν/μιο Πατρών

9. ΔΑΜΟΥΛΗ ΜΑΙΡΗΝΙΚΗ 15.166 Θεατρικών Σπουδών (Αθήνα) – Ε.Κ.Π.Α.

10. ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ - Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Σέρρες)

11. ΠΙΠΑ ΝΕΦΕΛΗ 14.617 Επιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας (Πάτρα) – Παν/μιο Πατρών

12. ΜΕΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 14.008 Μηχανικών Πληροφορικής & Υπολογιστών - Παν/μιο Δ. Αττικής

13. ΣΕΒΒΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 13.999 Πολιτικής Επιστήμης & Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος) – Παν. Πελοποννήσου

14. ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 13.682 Μηχανικών Πληροφορικής & Υπολογιστών (Ιωάννινα) – Παν/μιο Ιωαννίνων

15. ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 12.647 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Παν/μιο Δ. Αττικής

16. ΠΑΠΑΔΕΑ ΕΡΡΙΚΑ 12.636 Φιλολογίας (Πάτρα) – Παν/μιο Πατρών

17. ΓΚΟΥΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 12.549 Πολιτικής Επιστήμης (Ρέθυμνο) – Παν/μιο ΚΡΗΤΗΣ

18. ΧΟΤΖΑ ΑΡΙΟΛΝΤ 12.125 Πληροφορικής & Τηλεματικής (Αθήνα) – Χαροκόπειο

19. ΓΙΑΧΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11.795 Διοίκησης Επιχειρήσεων – Παν/μιο Δ. Αττικής

20. ΜΠΟΡΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10.985 Μηχανικών Επιστήμης Υλικών (Ιωάννινα) – Παν/μιο Ιωαννίνων

21. ΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10.952 Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης & Παραγωγής - Παν/μιο Δ. Αττικής

22. ΑΜΕΛΑΔΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10.321 Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Άρτα) – Παν/μιο Ιωαννίνων

23. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 10.160 Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας (Μυτιλήνη) – Παν/μιο Αιγαίου

24. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10.141 Οικονομικών Επιστημών (Κομοτηνή) – Δ.Π.Θ.

25. ΣΟΣΑΡΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 9.626 Διοίκηση Επιχειρήσεων (Χίος)– Παν. Αιγαίου

26. ΑΜΕΛΑΔΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 8.987 Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Άρτα) – Παν/μιο Ιωαννίνων

27. ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8.274 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Καλαμάτα) – Παν. Πελοποννήσου

28. ΚΩΤΣΗ ΝΙΚΗ 6.417 Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων (Κοζάνη) – Παν. Δυτ. Μακ.

29. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6.303 Οργάνωσης & Διαχείρισης Αθλητισμού (Σπάρτη) – Παν/μιο Πελοποννήσου

Επιτυχόντες 2018

1. ΜΠΕΡΔΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ 18.552 Νομικής Αθήνα - ΕΚΠΑ

2. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 17.815 Ψυχολογίας Αθήνα – ΠΑΝΤΕΙΟ

3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 16.809 Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων – ΟΠΑ

4. ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΜΙΛΤΟΣ 16.132 Φυσικοθεραπείας Πανεπιστήμιο Δ. Αττικής

5. ΜΠΙΤΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 15.820 Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Κομοτηνή – ΔΠΘ

6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 15.664 Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών Θεσ/κη - ΠΑΜΑΚ

7. ΝΑΖΟΥ ΔΑΝΑΗ 15.550 Βιοϊατρικών Επιστημών Πανεπιστήμιο Δ. Αττικής

8. ΛΑΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 15.271 Κινηματογράφου (Θεσσαλονίκη)- ΑΠΘ

9. ΜΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 15.100 Κοινωνικής Πολιτικής - ΠΑΝΤΕΙΟ

10. ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 14.822 Επιστημών Οίνου, Αμπέλου και Ποτών – Παν/μιο Δ. Αττικής

11. ΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 13.168 Πολιτικής Επιστήμης Ρέθυμνο - Παν/μιο ΚΡΗΤΗΣ

12. ΒΛΑΧΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ 13.109 Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών ( Χίος ) Παν/μιο Αιγαίου

13. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 12.821 Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Αθήνα – ΕΚΠΑ

14. ΣΟΥΛΑ ΕΡΙΣΑ 12.801 Ανώτερη Σχολή Τουριστικής Εκπαίδευσης - ΚΡΗΤΗ

15. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 12.770 Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ρέθυμνο - Παν/μιο ΚΡΗΤΗΣ

16. ΝΕΛΗ ΓΙΩΡΓΟΣ 12.147 Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο ΠΑΤΡΑΣ

17. ΚΑΚΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 11.955 Ιστορίας & Εθνολογίας Κομοτηνή - ΔΠΘ

18. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 11.838 Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων – Παν/μιο Δ. Αττικής

19. ΚΑΡΙΠΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 11.661 Νοσηλευτικής – ΤΕΙ Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης

20. ΑΔΑΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 11.500 Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο ΠΑΤΡΑΣ

21. ΛΕΠΟΥΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 10.725 Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου & Φυσικού Αερίου ΤΕ & Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ ΚΑΒΑΛΑ

22. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10.675 Τεχνολόγων Γεωπόνων Καλαμάτα - ΤΕΙ Πελοποννήσου

23. ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 10.620 Βιομηχανικής Σχεδίασης & Παραγωγής – Παν/μιο Δ. Αττικής

24. ΚΟΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 10.593 Τμήμα Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας – ΤΕΙ Δ. Μακεδονία

25. ΛΑΟΥΛΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 10.533 Κοινωνιολογίας – Μυτιλήνη Παν/μιο Αιγαίου

26. ΙΚΟΝΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 8.388 Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Θήβα - ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας

27. ΤΟΤΟΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8.026 Μηχανολόγων Μηχανικών Χαλκίδα - ΤΕΙ Στερεάς Ελλάδας

28. ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6.400 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Πρέβεζα - ΤΕΙ Ηπείρου

Επιτυχόντες 2017

1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 19.027 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών – ΕΜΠ

2. ΚΟΥΔΟΥΝΑ ΣΟΦΙΑ 18.023 Επιστήμης Διαιτολογίας & Διατροφής – Αθήνα

3. ΓΡΟΣΟΜΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 17.812 Πολιτικών Μηχανικών – ΕΜΠ

4. ΤΕΚΑΤΟΓΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 17.740 Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

5. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 17.520 Ψυχολογίας Αθήνας – ΠΑΝΤΕΙΟ

6. ΚΑΡΥΔΑ ΜΑΡΩ 17.372 Φιλολογία Αθήνας – ΕΚΠΑ

7. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 16.307 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Ξάνθη – ΔΠΘ

8. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 15.279 Νοσηλευτική - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

9. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 15.016 Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

10. ΚΑΛΕΜΗ ΦΑΙΔΡΑ 14.555 Χρηματοοικονομικής & Τραπ. Διοικητικής - ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

11. ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ 14.444 Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής Λήμνος - ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

12. ΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14.304 Χρηματοοικονομικής & Τραπ. Διοικητικής – ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

13. ΚΟΝΤΟΖΟΓΛΟΥΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 14.058 Οινολογίας & Τεχνολογίας Ποτών ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

14. ΣΑΡΚΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 14.000 Στατιστικής – ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

15. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ 13.913 Τουριστικών Σπουδών ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

16. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13.891 Νοσηλευτική – ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

17. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ 13.411 Στατιστικής – ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

18. ΦΛΕΓΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13.230 Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

19. ΨΙΛΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 13.076 Οινολογίας & Τεχνολογίας Ποτών Δράμα - ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

20. ΠΙΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.302 Μηχανικών Πληροφορικής Άρτα – ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

21. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 12.650 Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης – ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

22. ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 12.351 Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας Μυτιλήνη – ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

23. ΣΕΒΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 11.797 Μηχανικών Ενεργειακής Τεχνολογίας – ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

24. ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 11.047 Επιστημών της Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία Αλεξανδρούπολη - ΔΠΘ

25. ΤΟΥΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΛΕΜΟΝΗΣ 979 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Χαλκίδα – ΤΕΙ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

26. ΣΑΡΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9.700 Οργάνωσης & Διαχείρισης Αθλητισμού Σπάρτη – ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

27. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 8.750 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Καλαμάτα – ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

28. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΒΙΝΑ 865 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Καλαμάτα – ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

29. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 8.506 Συντήρησης Αρχαιοτήτων & Έργων Τέχνης – ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

30. ΣΑΡΚΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 8.345 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Χαλκίδα – ΤΕΙ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

31. ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.994 Ηλεκτρονικών Μηχανικών Χανιά – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

32. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 7.496 Ιταλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Θεσσαλονίκη - ΑΠΘ

33. ΖΑΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7.255 Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ξύλου & Επίπλου Καρδίτσα – ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

34. ΣΑΡΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6.450 Διοίκηση Επιχειρήσεων Ηγουμενίτσα – ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

35. ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 5.957 Διοίκησης, Οικονομίας & Επικοι-νωνίας Πολιτιστικών & Τουριστικών Μονάδων Πύργος - ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

36. ΚΙΡΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 5.539 Μηχανικών Περιβάλλοντος & Μηχανικών Αντιρρύπανσης Κοζάνη - ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Επιτυχόντες 2016

1. ΠΙΤΥΧΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 18.537 Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών - Πανεπιστήμιο Πειραιά

2. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΣ 18.337 Φυσική Αθήνας (ΕΚΠΑ)

3. ΣΙΔΕΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 18.072 Ναυτιλιακών Σπουδών - Πανεπιστήμιο Πειραιά

4. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17.725 Μηχανολογικών & Αεροναυπηγών Μηχανικών - Πανεπιστήμιο Πατρών

5. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 16.134 Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκαπίδευσης - Αθήνα

6. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΔΑΝΑΗ 15.585 Μηχανολόγων Μηχανικών - ΤΕΙ Πειραιά

7. ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΡΒΕ - Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών - Θεσ/κη ΠΑ.ΜΑΚ.

8. ΦΕΤΑΧΟΥ ΛΕΝΤΙΑΝΑ 14.811 Σλαβικών Σπουδών - Αθήνα (ΕΚΠΑ)

9. ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 14.521 Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ρέθυμνο - Παν. Κρήτης

10. ΓΚΙΟΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 13.594 Νοσηλευτική - Πάτρα ΤΕΙ Δυτ. Ελλάδας

11. ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13.565 Διοίκηση Επιχειρήσεων - Πάτρα Πανεπιτήμιο Πατρών

12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 13.352 Επιστήμης Υπολογιστών - Ηράκλειο Παν. Κρήτης

13. ΚΟΝΤΟΖΟΓΛΟΥΣ ΑΡΙΑΔΝΗ - Διοίκηση Επιχειρήσεων - Πάτρα Πανεπιστήμιο Πατρών

14. ΣΧΟΙΝΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 12.879 Θετρικών Σπουδών - Πάτρα Πανεπιστήμιο Πατρών

15. ΜΠΙΡΜΠΙΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 12.814 Διοίκηση Επιχειρήσεων - Πάτρα Πανεπιστήμιο Πατρών

16. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 12.095 Επιστημών Εκπαίδευσης & Αγωγής Προσχολικής ηλικίας - Πάτρα Πανεπιστήμιο Πατρών

17. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 10.978 Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας - Θεσσ/κη Α.Π.Θ.

18. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10.954 Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκαπίδευσης - Αλεξανδρούπολη ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

19. ΜΠΑΝΤΗ ΡΕΝΙΑ 10.441 Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων - Σύρος ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

20. ΜΑΜΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 10.295 Διοίκηση Επιχειρήσεων - Μεσολόγγι ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

21. ΤΣΩΝΗ ΣΟΦΙΑ 9.347 Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών - Ιωάννινα ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22. ΧΟΤΖΑ ΠΑΥΛΟΣ 1.443 Μηχανικών Πληροφορικής - Άρτα ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

23. ΣΑΡΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9.289 Μηχανικών Πληροφορικής - ΤΕ Σπάρτης ΤΕΙ ΠΕΛ/ΣΟΥ

24. ΠΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6.983 Διοίκηση Επιχειρήσεων - Γρεβενά ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

25. ΙΚΟΝΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 5.640 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών - Χαλκίδα ΤΕΙ Χαλκίδας

Επιτυχόντες 2015

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ 19.280 Νομική Αθηνών

2. ΜΕΞΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 18.039 Νομική Κομοτηνής

3. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 18.037 Ψυχολογία Αθηνών (ΕΚΠΑ)

4. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 17.803 Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (Πάτρα - Πανεπιστήμιο Πατρών))

5. ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΝΤΕΪΒΙ 16.590 Ηλεκτρολ'ογων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Ξάνθη))

6. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 16.588 Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας (ΕΚΠΑ)

7. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 16.324 Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Αθήνας

8. ΜΑΝΩΛΗ ΟΛΓΑ 15.259 Πολιτικών Μηχανικών

9. ΝΤΑΝΓΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 14.758 Οικονομικών Επιστημών

10. ΣΑΛΙΑΣΗ ΣΑΡΑ 14.675 Σλαβικών Σπουδών (Αθήνα ΕΚΠΑ)

11. ΣΙΝΑΝΙ ΚΡΙΣΙΛΝΤΑ 14.582 Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα - Πανεπιστήμιο Πατρών)

12. ΜΕΞΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 14.482 Ελληνικής Φιλολογίας

13. ΒΑΘΗΣ ΑΚΗΣ 14.418 Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης (Πανεπιστήμιο Πειραιά))

14. ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 14.113 Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα - Πανεπιστήμιο Πατρών)

15. ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13.815 Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Χανιά - Πολυτεχνείο Κρήτης)

16. ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 13.671 Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης (Βόλος)

17. ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 13.420 Μεθοδολογίας, Ιστορίας & Θεωρίας της Επιστήμης (Αθήνα - ΕΚΠΑ)

18. ΓΚΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 13.330 Διοίκηση Επιχειρήσεων - Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρείσεων & Επιχειρήσεων Φιλοξενείας (ΤΕΙ Αθήνας)

19. ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 12.301 Γεωπονίας, Ιχθυολογίας & Υδάτινου Περιβάλλοντος (Βόλος Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας)

20. ΠΟΥΠΟΥΛΕΚΟΥ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ 11.666 Διοίκηση Επιχειρήσεων (Χίος - Πανεπιστήμιο Αιγαίου)

21. ΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 10.750 Ψηφιακων Μέσων & Επικοινωνίας (ΤΕΙ - Αργοστόλι)

22. ΜΟΥΣΑΜΠΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ 10.225 Μηχανικών Αυτοματισμού (ΤΕΙ - Χαλκίδας)

23. ΣΚΙΝΤΖΟΣ ΜΙΑΧΑΛΗΣ 9.752 Διοίκηση Συστημάτων Εφοδιασμού (ΤΕΙ - Θήβας)

Επιτυχόντες 2014

1. ΜΑΝΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ - Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ( ΕΜΠ ) ( 9η )

2. ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΗ - Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών ( ΕΜΠ )

3. ΨΙΛΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ - Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας (6η)

4. ΛΑΜΠΙΔΗ ΘΑΛΕΙΑ - Επιστήμης Διαιτολογίας & Διατροφής Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο (Αθήνα)

5. ΤΖΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Παν. Πειραιώς

6. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Οικονομικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Πειραιώς

7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - Πολιτικών Μηχανικών Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

8. ΚΟΝΤΟΖΟΓΛΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Σχολή Πλοιάρχων ( ΑΕΝ ) ( 7ος )

9. ΚΑΛΧΕΡ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής Ανθρώπου Γεωπονικό Παν. Αθήνας

10. ΠΕΤΡΟΥ ΒΕΡΑ - Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικό Παν. Αθήνας

11. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ - Ψηφιακών Συστημάτων Πανεπιστήμιο Πειραιώς (10ος )

12. ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΗ ΜΕΛΙΑΝΝΑ - Ναυτιλιακών Σπουδών Πανεπιστήμιο Πειραιώς

13. ΣΔΡΑΛΙΑ ΙΛΙΑΝΝΑ - Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας Πανεπιστήμιο Πειραιώς

14. ΤΖΩΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ - Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ( ΑΠΘ )

15. ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ - Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ( ΑΠΘ )

16. ΤΣΙΑΜΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ - Δημόσιας Διοίκησης Πάντειο Πανεπιστήμιο

17. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛΑ - Μουσικών Σπουδών (ΕΚΠΑ) (8η )

18. ΠΙΡΡΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ - Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης Ανώτατη Σχολή Καλών Τεχνών

19. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΕΦΕΛΗ - Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Πανεπιστήμιο Κρήτης

20. ΜΠΡΑΝΗ ΠΕΡΗ - Πολιτικής Επιστήμης Πανεπιστήμιο Κρήτης

21. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑΝΝΑ - Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Αθήνας

22. ΛΑΟΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ - Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Κρήτης

23. ΣΔΡΑΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. ΤΕΙ Χαλκίδας

24. ΛΙΛΟΥ ΜΑΝΙΑ - Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Ηπείρου

25. ΒΟΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ - Οινολογίας & Τεχνολογίας Ποτών ΤΕΙ Αν. Μακεδονίας & Θράκης

26. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - Τεχνολόγων Γεωπόνων ΤΕΙ Πελοποννήσου

27. ΤΣΙΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ - Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Αν. Μακεδονίας & Θράκης

Επιτυχόντες 2013

1. ΤΣΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ - Ιατρική Ιωαννίνων

2. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΗΡΑ - Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθήνας

3. ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης ( 7ος )

4. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ - Πληροφορικής & Τηλεματικής Αθήνα Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο

5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ - Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου

6. ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ - Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας Αθήνας

7. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ - Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Αθήνα

8. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ - Επιστήμης & Τεχνολογίας Υλικών Πανεπιστήμιο Κρήτης

9. ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ - Πολιτικής Επιστήμης Ρεθύμνου

10. ΠΙΡΡΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ - Θεατρικών Σπουδών Ναύπλιο

11. ΖΝΤΡΑΒΑ ΚΛΙΤΟΝ - Θεατρικών Σπουδών Ναύπλιο

12. ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - Πολιτισμικής Τεχνολογίας & Επικοινωνίας Πανεπιστήμιο Αιγαίου

13. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - Δημόσιας Υγείας & Κοινοτικής Υγείας Δημόσιας Υγείας Τ.Ε.Ι. Αθήνας

14. ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Δημόσιας Υγείας & Κοινοτικής Υγείας Κοινοτικής Υγείας Τ.Ε.Ι. Αθήνας

15. ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΕΛΠΙΔΑ - Διοίκηση Επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι. Πάτρας

16. ΗΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε.Ι. Σπάρτης

17. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Τεχνολογίας Αλιείας – ΥδατοκαλλιεργειώνΤ.Ε.Ι. Μεσολογγίου

Επιτυχόντες 2012

1. ΠΑΥΛΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - Ιστορικό - Αρχαιολογικό Αθήνας

2. ΛΑΟΥΛΑΚΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ - Εκπαίδευσης & Αγωγής στην προσχολική ηλικία Αθήνας

3. ΠΕΡΤΣΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Πειραιά

4. ΣΔΡΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - Πληροφορική Πειραιά

5. ΒΛΑΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας Παντείου

6. ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Βιομηχανική Διοίκηση και Τεχνολογία Πειραιά

7. ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - Εκπαιδευτικών πολιτικών έργων υποδομής ΑΣΠΑΙΤΕ

8. ΝΤΑΝΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι. Πάτρας

9. ΛΕΝΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Μηχανολογίας Τ.Ε. Ι. Χαλκίδας

10. ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΗΣ - Αυτοματισμού Τ.Ε.Ι. Χαλκίδας

11. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Ηλεκτρολογίας Τ.Ε.Ι. Χαλκίδας

12. ΣΤΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού Τ.Ε.Ι. Χαλκίδας

13. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ - Μηχανολογίας Τ.Ε.Ι. Κοζάνης

14. ΤΖΙΜΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - Τυποποίησης και Διακίνησης Προϊόντων Τ.Ε.Ι. Θεσ/κης

15. ΠΟΤΗΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - Μουσικής Τεχνολογίας και Ακουστικής Τ.Ε.Ι. Κρήτης